محل تبلیغات شما
توی عملیات فاو یکی ار بچه ها ی غواص زخمی شده بود. مدام تماس می گرفت شفیعی حالش خوبه ؟» گفتیم» باید هم خوب باشه. حالا حالا ها کارش داریم. اصلا گوشی رو بده به خودش.» به بچه های امداد بی سیم می زد بروند بیاورندش عقب. می گفت حتما
تمام زندگی ام غصه است و غم بار استنگفته ام چقدر ها نصیب من ،آزار استاز این زمانه دلم را اگر که بشکافندبرای مردم این جا غمم اسفبار استجواب مهر و وفا ظاهرا که تنهایی ستکسی که مهر به ورزد همین سزاوار استمرا شبانه که در خواب رفته اند
09154433487 روانشناس خوب در مشهد - درمان همسر خسیسعدم لجبازی و بی‌اعتنایی در برابر این ناتوانی همسرمانتشکر و قدردانی درمان همسر خسیس‌کنترل نمودن خرج و مخارج و آینده‌نگری خیلی خوب است ولی بعضی افراد چنان به پول چسبیده اند که
تمام زندگی ام غصه است و غم بار استنگفته ام چقدر ها نصیب من ،آزار استاز این زمانه دلم را اگر که بشکافندبرای مردم این جا غمم اسفبار استجواب مهر و وفا ظاهرا که تنهایی ستکسی که مهر به ورزد همین سزاوار استمرا شبانه که در خواب رفته اند
چقدر حرف و سخن و درد و دلو داستان داشتم که بیامو بگم ؛ولی الان خالی تر از خالی تر از خالیم ، هیچ تر هیچ تر
خواستم نگم. هیچی نگم. اما. یادم افتاد یه روزی میمیرم! بهش گفتم! بدون اینکه خجالت بکشم یا بدون هیچ عذاب وجدانی از زیاده روی کردن حتی می خوام بگردم و همه آدمهایی که بهشون نگفتم دوستت دارم و دوستشون داشتم رو پیدا کنم و
بعضی روزا همششش عشقهبعضی روزا همش کدورتهبعضی روزا همش سکوت و قهرهبعضی روزا همش دعواست و بگو و مگو و کوبوندن همدیگهبعضی روزا هم عشق هست هم دعوا و جنگهمش قشنگهچون همش تهش حس تعلق و دوست داشتن و بهم برگشتن رو دارهتو همهی به سرو‌کله ی

نه باک از دشمنان باشد، نه بيم از آمتن

شاداب سازی درونی و معنوی مدارس:1_تمتن

چقدر حرف و سخن و درد و دلو داستان �متن

روزا ,ام ,ها ,همش ,مهر ,هم ,روزا همش ,اگر که ,که بشکافندبرای ,را اگر ,بشکافندبرای مردم ,سزاوار استمرا شبانه ,همین سزاوار استمرا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سخنان قصار تعمیرات تخصصی موبایل SAMITEL